Azjatyckie kosmetyki i rytuały dbania o urodę

Azjatyckie kosmetyki są popularne na całym świecie, zatem i w naszym kraju robią furorę od kilku już lat. Opierają się na innowacyjnych, pochodzących z natury składnikach, które doskonale działają, a stosowane regularnie bardzo odmładzają skórę. W końcu Azjatki słyną z nieskazitelnej, alabastrowej i świetnie nawilżonej cery. Od czego zacząć swoją przygodę z ich stosowaniem? Poniżej kilka podpowiedzi.

Kosmetyki Holika Holika

W drogeriach i perfumeriach tryumfy święcą maski w płachtach marki Holika Holika. Są bardzo wygodne w użyciu oraz przynoszą skórze dużą dawkę odżywienia i nawilżenia. Pomimo tego, że kosztują nawet kilkanaście złotych za sztukę, kobiety je uwielbiają i chętnie kupują. To właśnie kosmetyki Holika Holika mają w swoim składzie tak nowatorskie składniki jak wyciąg ze śluzu ślimaka. Kto jeszcze nie poznał specyfików tej marki powinien szybko nadrobić zaległości i zacząć używać ich regularnie.

Pielęgnacja według siedmiu kroków

Azjatki słyną z bardzo pieczołowitego demakijażu, generalnie oszczędnego make-upu, oraz bardzo rozwiniętej pielęgnacji skóry, opierającej się na filozofii siedmiu kroków. Dzięki temu ich skora jest w tak doskonałej formie. Nie zapominają o oczyszczaniu, złuszczaniu, nawilżaniu oraz tonizowaniu. Bardzo popularnym kosmetykiem jest tam lotion do twarzy, nie mający jednak nic wspólnego z tonikiem do twarzy. Warto dogłębnie zapoznać się z tą filozofią, jak również poznać azjatyckie marki, aby cieszyć się młodą, ale co najważniejsze promienną i zdrową skórą.