Pielęgnacyjne zabiegi na włosy

Włosy wielu kobiet pozostawiają wiele do życzenia. Często są suche i łamliwe, źle się układają lub puszą. Bywa to pokłosie poważnych błędów podczas ich koloryzacji, szczególnie jeżeli zmiana koloru jest istotna (z ciemnych na blond), odbywa się szybko z wykorzystaniem dużej ilości rozjaśniacza. Czy jest jakiś sposób, by poradzić sobie z tak zniszczonymi włosami? Podpowiedź poniżej.

Zabieg olaplex

Zabieg olaplex to prawdziwa rewolucja podczas farbowania włosów. Warto wybrać się na niego do dobrego salonu, ponieważ każda złotówka wydana na tą odżywkę, to prawdziwa inwestycja w zdrowie i urodę włosów.  Włosy po zastosowaniu olaplexu podczas koloryzacji wyglądają o niebo lepiej, a efekt nie utrzymuje się tylko do następnego mycia. Jest to prawdziwe i dogłębne odbudowanie włosa a efekt jest trwały. Różnica w wyglądzie włosów jest diametralna, dlatego nawet kobiety o mocno zniszczonych pasmach, odzyskają piękny wygląd swojej fryzury.

Zabieg w domu

Można kupić również odżywkę do stosowania w domu. Będzie ona przydatna nie tylko dla kobiet, które farbują włosy, ale również dla tych noszących swój naturalny kolor. Jedynie panie stosujące hennę powinny uważać z używaniem olaplexu. Gdzie kupić ten produkt? Ważne by było to renomowane miejsce, na przykład sklep z profesjonalnymi kosmetykami fryzjerskimi albo salon fryzjerski. Wtedy ma się pewność, że produkt jest oryginalny, nie jest podróbką. Zdecydowanie każda złotówka zainwestowana w ten kosmetyk zwróci się, dlatego nie warto się wahać  i jak najszybciej go kupić.