Najmodniejsze trendy w koloryzacji na wiosnę – wybierz coś odpowiedniego dla siebie

Jeśli nie decydujesz się często na koloryzację u fryzjera, warto postawić na trend, który pozwala Ci nie martwić się odrostami, a mianowicie bronde. Delikatne połączenie brązu i blondu sprawia, że twarz wygląda bardziej promiennie. Odcienie fryzjer może dobrać według twojego typu kolorystycznego, np. z palety Loreal Majirel. Jak jeszcze możesz odmienić swój wygląd na wiosnę?

Bursztynowy odcień włosów odmieni ziemistą cerę
Równie dobrze możesz postawić na bursztynowy odcień włosów, czyli połączenie kasztanowego i miedzianego odcienia z palety kolorystycznej. Wiele profesjonalnych farb, jak np. Loreal Majirel, pozwala na osiągnięcie efektu lekkiego muśnięcia słońcem. Jeśli pracujesz w firmie, w której obowiązują zasady dress code i również jeśli chodzi o kolor włosów nie możesz zbytnio zaszaleć, pewien fryzjerski trik pozwoli Ci się cieszyć nową niepowtarzalną fryzurą, w której kolorystyczne refleksy nie będą się rzucać w oczy w świetle dziennym.

Dodaj sobie kilka lat w eleganckim stylu
Większość starszych kobiet ukrywa siwe włosy pod warstwą koloryzacji. Jednak trendy we fryzjerstwie pokazują, że siwy, a właściwie siwo-srebrny odcień włosów może wyglądać bardzo efektownie. Co więcej decyduje się na niego wiele młodych dziewczyn, gdyż jest to coś co zupełnie odbiega od standardu. Tak więc siwa głowa nie musi być już ukrywana, a może stać się wręcz atutem. Do siwego blondu lub siwo-srebrnego odcienia można dodać pasemka w truskawkowej barwie, co da jeszcze ciekawszy efekt. Zabawa kolorystyką nigdy się nie kończy zwłaszcza jeśli jesteśmy w dobrych rękach profesjonalistów, używających tylko najlepszej jakości farb.