Najlepsze odżywki do bardzo zniszczonych włosów

Sporo kobiet zmaga się z problemem bardzo zniszczonych włosów, które po agresywnych zabiegach fryzjerskich takich jak na przykład koloryzacja z koloru bardzo ciemnego na jasny, wyglądają wręcz fatalnie. Łamią się, są chropowate i pozbawione blasku, ciężko je nawet ułożyć tak, by fryzura wyglądała atrakcyjnie. Ratunek mogą przynieść jedynie profesjonalne kosmetyki, takie jak maski i odżywki do włosów, które bogate są w składniki pielęgnacyjne i odżywcze.

Najlepsze odżywki do bardzo zniszczonych włosów

Profesjonalne kosmetyki do bardzo zniszczonych włosów to na przykład maseczka Kerastase cement, która jest na rynku w od wielu lat i wciąż cieszy się ogromną popularnością i zaufaniem klientek. Już niejedne włosy dzięki regularnemu stosowaniu tej odżywki znowu zaczęły wyglądać zdrowo. Zresztą wystarczy zobaczyć efekty na zdjęciach zamieszczonych przez użytkowniczki tej odżywki Kerastase cement w internecie. Rezultaty robią naprawdę wrażenie.

Olejowanie włosów w domu

Bardzo zniszczonym włosom pomoc może przynieść również olejowanie włosów w domu. Trzeba wtedy zakupić odpowiedni do rodzaju włosów olejek, a następnie nauczyć się go prawidłowo aplikować. Na szczęście nie jest to zbyt skomplikowane i szybko można dojść do wprawy. Najważniejsza zasada jest bowiem taka, aby olejki stosować z umiarem, by włosy nie były nadmiernie obciążone. Jeżeli będzie się ich używało regularnie przez kilka tygodni, włosy będą dużo zdrowiej wyglądać.