Na czym polega keratynowe prostowanie włosów?

Marzysz o prostych włosach? W takim przypadku możesz wyprostować je nie tylko z użyciem prostownicy! Najlepszym wyborem będzie wtedy keratynowe prostowanie włosów. Na czym to polega?

Proste włosy to marzenie wielu kobiet. Niestety, natura nie zawsze obdarza nas tym, co podoba nam się najbardziej. Możemy jednak skorzystać ze specjalnych zabiegów. Gdy chodzi o szybki efekt, sprawdzi się prostownica. Jeśli jednak rezultat prostowania ma utrzymać się na dłużej, dobrym wyborem będzie zabieg keratynowego prostowania włosów.

Keratynowe prostowanie włosów – co to jest?

Zabieg polega na wykorzystaniu keratyny, która jest naturalnym budulcem włosów i odpowiedzialna jest za ich zdrowy wygląd. Wobec tego zabieg nie tylko nadaje włosom gładkość, ale także poprawia ich kondycję. Keratynowe prostowanie włosów polega wtedy na „wprasowaniu” we włosy preparatu keratynowego, który wnika w ich strukturę i sprawia, że są proste, gładkie i lśniące.

Skorzystaj z nowoczesnego systemu lisse design keratin therapy

Keratynowe prostowanie włosów można wykonać nie tylko w salonie, ale też w domu. Systemem pozwalającym na uzyskanie takich wyników jest Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy z drogerii Gobli, który zawiera szampon, fluid wygładzający oraz maskę nawilżającą. Efekt po zastosowaniu systemu Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy utrzymuje się nawet na 3 miesiące!