Jakie elektryczne akcesoria fryzjerskie wybrać do salonu fryzjerskiego?

Nawet doświadczony fryzjer z bardzo dużymi umiejętnościami nie poradzi sobie bez porządnych akcesoriów fryzjerskich, dlatego też warto postawić na wysokiej jakości sprzęt od największych producentów na rynku.

Porządna suszarka

Opisując najważniejsze akcesoria fryzjerskie Gobli w pierwszej kolejności warto wspomnieć o suszarce do włosów, która wbrew pozorom odgrywa bardzo ważną rolę. W dzisiejszych czasach w salonach kosmetycznych i fryzjerskich wykorzystywane są głównie suszarki ręczne. Warto postawić na markowy sprzęt o mocy 2000 W. Pamiętać należy także i o tym, aby suszarka posiadała możliwość regulowania temperatury suszenia. Mowa tutaj oczywiście o zimnym nawiewie, który jest bardzo użytecznym rozwiązaniem.

Maszynki elektryczne

Najważniejszymi akcesoriami fryzjerskimi są oczywiście maszynki elektryczne, które służą nie tylko do strzyżenia, ale również do wygalania poszczególnych partii włosów. Warto postawić na sprzęt o dużej mocy (przynajmniej 45 W), który poradzi sobie nawet z bardzo grubymi włosami. Godne polecenia są maszynki bezprzewodowe, które znacząco ułatwiają pracę.

Pozostałe elektryczne akcesoria fryzjerskie

W każdym profesjonalnym salonie fryzjerskim powinny znajdować się także lokówki i prostownice. Najbardziej wymagające osoby powinny postawić na lokówki ceramiczne i teflonowe, które w swojej klasie nie mają sobie równych. W niektórych salonach fryzjerskich można spotkać także lokówki tytanowe, które są jednak najdroższą opcją.