Makeup Revolution Beauty Legecy – skąd tyle zamieszania

makeup revolution beauty legacyO tym, że produkty Makeup Revolution znikają ze sklepów w mgnieniu oka wiedzą wszyscy, którzy interesują się makijażowymi wydarzeniami. Ta premiera była jednak na językach nie tylko osób związanych w jakiś sposób z make’upem.

Paleta Maxineczki

Makeup Revolution Beauty Legacy została stworzona we współpracy z jedną z najbardziej znanych urodowych „guru” – Maxineczką. Nic więc dziwnego, że chętnych na przygarnięcie tego produktu było zdecydowanie więcej niż przewidywali jej twórcy. To pierwsza tego typu współpraca polskiej youtuberki z marką Makeup Revolution.

Najbardziej kontrowersyjna paleta tego roku

W taki sposób okrzyknięta została paleta od Maxineczki. Dlaczego? Idealnym wytłumaczeniem byłoby napisanie po prostu – ile osób, tyle opinii. I chyba faktycznie coś w tym jest, ponieważ przykładowo rozświetlacz – który dla jednych jest produktem najbardziej felernym w palecie, dla drugich stał się ulubieńcem – delikatnym, ale eleganckim. Pigmentacja, która dla osób początkujących okazała się odpowiednia i wyważona, dla zwolenników intensywnego nasycenia stała się po prostu słaba. Skrajne opinie dotyczą także odcienia bronzera i różu w palecie.
Niezależnie od tego, czy paleta Maxineczki faktycznie spełniła oczekiwania większości, z pewnością nie można zarzucić jej hucznej premiery i ogromnej sprzedaży.