Duetus – kosmetyki naturalne dla niej i dla niego

Polskie kosmetyki naturalne cieszą się obecnie coraz większą popularnością. Nie odstępują od innych przodujących marek zarówno pod względem samego składu, jak i designu opakowań. Bardzo dobrą jakość kosmetyków tworzonych w Polsce docenia coraz więcej klientów.

>Minimalizm i Anti-pollution

Duetus to kolejna propozycja kosmetyków naturalnych, których główną zaletą jest minimalizm. Przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Właśnie to wyróżnia markę na tle innych. Ich znakiem rozpoznawczym jest przede wszystkim uniwersalność, ale także działanie Anti-pollution, które chronić ma skórę przed licznymi zanieczyszczeniami oraz składnikami niepożądanymi (np. metale ciężkie). Jest to możliwe dzięki składnikom znajdującym się w produktach.

Co wyróżnia kosmetyki Duetus?

Marka Duetus z pewnością poszczycić się może unikatowymi recepturami. W składach tych produktów znaleźć można np. aktywny węgiel, bio-siarkę, olej z czarnuszki oraz z konopi. Często kluczowym elementem produktów są różnego rodzaju kwasy: AHA, BHA, PHA, które pomagają w pielęgnacji skóry dojrzałej i trądzikowej. Kosmetyki Duetus to także brak sztucznych barwników oraz zbędnych aromatów. Taka filozofia marki z pewnością znajdzie swoich zwolenników w przemyśle kosmetycznym.