Najlepsze lakiery hybrydowe

Hybrydowe paznokcie stały się obecnie najpopularniejszą formą malowania paznokci. Coraz więcej marek kosmetycznych wypuszcza na rynek właśnie lakiery hybrydowe.

Które z nich są najlepsze?

Zdecydowanie największą popularnością cieszą się obecnie lakiery marki Semilac. W buteleczce znajduje 7 ml produktu i kosztują dokładnie 29,99 zł. Niewątpliwą ich zaletą jest bogata gama kolorystyczna oraz zaokrąglony pędzelek, dzięki czemu malowanie staje się proste i przyjemne. Z marką współpracowała między innymi piosenkarka Margaret oraz Agnieszka Woźniak-Starak. Nieco droższe lakiery hybrydowe i równie dobre jakościowo posiada w swojej kolekcji marka Indigo. Co prawda wybór kolorów nie jest aż tak duży, jak w przypadku marki Semilac, ale nowe odcienie wciąż wchodzą na rynek. Ambasadorkami Indigo były dotychczas Natalia Siwiec oraz Sara Boruc. Niewątpliwą konkurencją dla poprzednich marek jest firma NeoNail, która pochwalić się może licznymi produktami do wykonywania hybryd. Między innymi serią lakierów magnetycznych, glitterów oraz różnymi rodzajami topów.

Dlaczego warto inwestować w lakiery hybrydowe?

Wyżej przedstawione marki to obecnie najlepsza dostępna jakość na rynku kosmetycznym. Odpowiednie konsystencje, wygodne pędzelki i przede wszystkim trwałość hybrydy potwierdzają ich popularność. Cena w tym wypadku wydaje się być stosunkowo nieduża, biorąc pod uwagę odporność na urazy i otarcia, natomiast pięknym wyglądem paznokci możemy cieszyć się naprawdę bardzo długo.