zdobienie paznokci

Zdobienie paznokci hybrydowych

Lakiery hybrydowe są obecnie niezwykle popularne. Wszystko to za sprawą ich trwałości i przystępnego sposobu wykonania. Ponadto przy pomocy hybryd można wykonać w łatwy sposób profesjonalne zdobienie paznokci.

zdobienie paznokciPyłki do zdobień

Dzięki lepkiej warstwie, zwanej warstwą dyspersyjną, którą pozostawiają lakiery hybrydowe, w łatwy sposób można nałożyć na nie kolorowe pyłki, które posiadają w swojej ofercie firmy kosmetyczne. Pyłki mogą być kolorowe, ale również posiadać ciekawe efekty, takie jak efekt syrenki lub holograficzny. Jest to jeden z podstawowych typów zdobień paznokci przy lakierach hybrydowych.

Naklejki winylowe

Naklejki winylowe umożliwiają zarówno zdobienie paznokci przy lakierach tradycyjnych, jak i hybrydowych. Po pomalowaniu paznokcia i utrwaleniu go top coatem naklejkę wystarczy przykleić do płytki i nałożyć na nią warstwę lakieru w innym kolorze. Pozwoli to na uzyskanie fantazyjnych zdobień. Należy pamiętać o tym, aby naklejkę jak najszybciej usunąć, jeszcze przed pozostawieniem lakieru do wyschnięcia lub utwardzeniem go w lampie UV/LED.

Wzory 3D

Zdobieniami, które można wykonać tylko w przypadku lakierów hybrydowych, są wzory trójwymiarowe. Najczęściej wykonuje się je przy pomocy żelów utwardzanych w lampie, ale również gęstych lakierów hybrydowych. Co prawda jest to bardziej skomplikowana technika i wymaga dużej praktyki, ale za to zapewnia niesamowity efekt. Liczba możliwości jest naprawdę duża, a wygląd wybranego wzoru zależy już tylko i wyłącznie od wyobraźni.