Ciekawe podkłady

Podkład to kosmetyk, bez którego wiele kobiet nie wyobraża sobie życia. Wiedząc o znaczeniu tego produktu, koncerny produkujące kosmetyki do makijażu chętnie wypuszczają na rynek coraz to nowe propozycje. Nie trzeba już więc używać tylko standardowych, tradycyjnych podkładów, mających postać kremu i pakowanych w mało wygodne tubki.

catrice hdPodkład w kremie

Takie kosmetyki często mają bardzo ładne, przypominające puderniczkę opakowania i przyjemną konsystencję. Łatwo jest je rozprowadzić na twarzy i często zapewniają jej nawilżenie, a jednocześnie nieraz dają matowe wykończenie. Ich wadą jest jednak to, że szybko się kończą.

Podkłady w płynie

Podkłady w płynie cieszą się bardzo dużą popularnością, gdyż są wygodne w użytkowaniu, jak na przykład Catrice HD Liquid Coverage, który aplikuje się pipetą jak serum. W przypadku takich podkładów nie ma problemu z ich szybkim, a jednocześnie starannym nałożeniem. Poza tym nie zawsze są one tak lekkie i wodniste jak może się wydawać. Przykładowo, płynny podkład Catrice HD, mimo swej konsystencji, zapewnia bardzo mocne i dokładne krycie.

Lekki podkład w musie

Podkład mający postać napowietrzonego musu jest wyjątkowo przyjemny w użyciu, a przy tym wystarcza na dłużej niż można się spodziewać. Dodatkowo takie produkty zwykle są na tyle lekkie, że nie są mocno widoczne na twarzy, choć jednocześnie zapewniają dobre krycie. Są też niewyczuwalne, a więc bardzo wygodne w stosowaniu. Chętnie sięgają po nie nawet te kobiety, które niespecjalnie lubią nosić makijaż.